אודות

עיישה הוא אתר שיווקי למוצרי טיפוח ומיכשור מהמתקדמים בעולם ובמחירים המותאמים לכל כיס , המשתמשים באתר נהנים מחיסכון משמעותי בשל העדר פערי התיווך. מקימי החברה ומנהליה הינם  בעלי ידע רב ומומחיות בתחום והינם בעלי מוניטין, ידע אקדמאי, וניסיון משנת 1998. 

עיישה מייבאת גאדג'טים שונים, מוצרי שימוש  יומיומיים וחודשיים, ומחזיקה במלאי עשיר, מגוון וזמין לרווחת המשתמש. תהליך הייבוא כולל איתור יצרנים מקצועיים, בדיקת איכותם, יציבותם הכלכלית ואמינותם, כדי להבטיח ייבוא מוצרי איכות ולאפשר אחריות על המוצר במקרה של תקלה.
 
כחלק מתפיסת עולמה של עיישה, 
כל פריט במלאי עובר בדיקה דקדקנית על ידי החברה טרם שליחתו לישראל, על מנת לאמוד את טיבו. הבדיקה כוללת בחינת דרך פעולתו, תפקודו בפועל, היכולת להשתמש בו באופן מעשי (פרקטיות) ואמינותו לאורך זמן, אולם פעמים שבשל טילטולי המשלוח יתכנו פגמים קלים וכל זאת בהתאם לתקנון האתר. 

עיישה עובדת מול יצרנים וספקים שונים ובשביל לתת את המחיר הזול ביותר ללקוחותיה, יוצא המשלוח ישירות מהיצרן ללקוחותיה , פעמים שהזמנת מספר מוצרים יגיעו בחבילות נפרדות , וזה בשביל לתת את המחיר הטוב ביותר .

עיישה חרטה על דגלה את האמינות, המקצועיות ומוסר העבודה ככללים בסיסיים לקיומה, ויודעת שניסיונה הרב יעניק לכל משתמש הנאה מתהליך הרכישה כמו גם מהשימוש במוצר.
טואול בניית אתרי אינטרנט